Saturday 25 August 2018

Elaine Davidson

buszując po sklepach charity można nie tylko znaleźć ciekawe rzeczy ale i spotkać ciekawych ludzi

Elaine Davidson jest wielokrotną zdobywczynią tytułu najbardziej wykolczykowanej kobiety świata,w październiku 2017 r.miała ich  ok.10 503 i ciągle ich przybywa. Nie wszystkie są widoczne - półtora tysiąca jest umieszczonych całkowicie pod skórą. Osiem znajduje się w języku, a prawie pół tysiąca w okolicach genitaliów - na zewnątrz oraz wewnątrz. Do Księgi rekordów Guinessa trafia regularnie, sama pobijając ustanowione przez siebie wcześniej rekordy i umacniając się na pozycji najbardziej zakolczykowanej kobiety świata. Co ciekawe, biżuteria, którą nosi na co dzień, waży w sumie 3 kg!

Na świat przyszła w Brazylii - jako 21. dziecko swoich rodziców. Wraz z osiągnięciem dorosłości wyemigrowała do Szkocji i zamieszkała w Edynburgu. Prowadzi tam sklep, w którym można zapleść warkoczyki, przekłuć dowolną część ciała, zrobić tatuaż, a nawet dowiedzieć się czegoś o swojej przyszłości, bo Elaine chętnie wróży. Gdy podróżuje do rodzinnej Brazylii, jest zmuszona okrywać twarz chustką, żeby uniknąć obrabowania - wszak kilogramy biżuterii, którą naszpikowała swoje ciało, są sporo warte...

Jej filozofia życiowa jest raczej kontrowersyjna, bo Elaine po prostu "kocha ból". Dlatego w wolnych chwilach nie tylko się kolczykuje, ale i chodzi po tłuczonym szkle. Swoje przekonania opisała w utworze "Brazylijskie życie Elaine Davidson".
KLIKLinkWithin